Equips 2017-2018

PREBENJAMÍ
1-Alejandro Domènech
3-Biel Jiménez
4-Olga Herrero
5-Gisela Lozano
6-Júlia Capellín
7-Lucía Romero
8-Alvaro Ximénez
9-Nit Adell
10-Aura Lillo
11-Arlet Torrents
14-Irene Torres
15-Biel Molinero
16-Isaac Fernàndez
19-David Jianu
34-Anna Torres
X-Roc Prats

Entrenadors: Arcadi Dolcet, Roger Raventos, Gina Vives I Arnau Llambrich

BENJAMÍ
0-Isaac Rams
2-Lluc Pastrana
3-Joel Salvat
5-Maria Claver
7-Duna Jiménez
8-Marta Agràs
10-Leila Aragonés
18-Yvan Blay
20-Andreu Galimany
23-Arnau Costa
25-Elia Rubio
26-Alba Juan
27-Jana Bové
32-Marçal Ferré

Entrenador: Guillem Vandellós

ALEVÍ FEMENÍ 5è
12-Laia Baiget
14-Mar Fortuny
15-Thalia Prieto
17-Claudia Estivill
18-Maria Fuguet
20-Emma Galimany
21-Aran Fortuny
22-Elia Marcos
24-Lledó Ferré
25-Maia Martí
28-Júlia Reyes
77-Clara Ollé

Entrenadora: Tània Ribeiro i Gina Vives

ALEVÍ FEMENÍ 6è
1-Jana Rubio
2-Nina Fortuny
4-Denissa Boloc
5-Ariadna Gallardo
6-Abril Costa
8-Tania Caballero
11-Marta Guerrero
16-Andrea Fort
19-Alba Llambrich

Entrenadora: Laura Figueras

ALEVÍ MASCULÍ
3-Adrià Aguirre
6-Adriàn Ximénez
7-Alvaro Hortal
10-Diego Ledesm
11-Nico Marginean
12-Lluc Rodriguez
14-Lluc Prats
20-Hèctor Pardo
21-Adrià Singh
23-Pol Martínez
44-Gerard Vendrell
45-Pablo Lozano

Entrenador: Roger de la Cruz

PREINFANTIL FEMENÍ NEGRE
4-Ivet Villadén
15-Cèlia Juncosa
18-Marina García
21-Anna Sánchez
30-Maria Bové
82-Ona Balenyà
98-Valentina Cabrera

Entrenador: Guillem Vandellós

PREINFANTIL MASCULÍ
0-Pol Rams
2-Pau Fuguet
5-Miquel Marín
7-David Agudo
8-Jordi Martí
11-Eusebi Boloc
13-Manel Rodríguez
17-Gabriel Pérez
30-Adrià Hernández
XX-Chengyi Chen

Entrenador: Genís Vandellós

PREINFANTIL FEMENÍ
5-Ana Perez
6-Aina Ferré
7-Marta Ollé
8-Sira Bao Tallarda
9-Irene Bello
10-Gracia Dominguez
12-Iris Pardo
19-Tígist Aragonés
23-Arwen Acidres

Entrenador: Guillem Roigé

INFANTIL FEMENÍ
2-Clara Roig
9-Martina Prats
11-Mariona Cogul
14-Ariadna Mas
22-Aida Fernàndez
24-Laia Lozano

Entrenador: Gilbert Estivill

CADET MASCULÍ
3-Yoan Albicsur
4-Arnau Llambrich
5-Joan Agudo
9-Biel Miquel
23-Lluis Cabrera
50-Joel Vila
77-Angel Ardila
91-Alvar Uroz
99-Albert Bessó

Entrenador: Miquel Gistas

CADET FEMENÍ
4-Alba Civit
4-Mar Oller
5-Paula Prats
9-Júlia Fort
10-Laia Benaiges
11-Marina Peso
12-Mariona Beltran
16-Laura Gener
17-Júia Fabregat
18-Júlia Rull
22-Laia Bargalló
23-Marina Restoy

Entrenador: Oriol Domingo

JÚNIOR FEMENÍ
4-Ariadna Pàmies
7-Joan Cogul
8-Eli Racionero
9-Gina Vives
12-Cèlia Prats
14-Judit Prats
15-Anna Martí
16-Yasmina Lozano
17- Ari Bové
22-Núria Prats
26-Aina Sanabria

Entrenador: Roger de la Cruz i Quico de la Cruz

SOTS25 MASCULÍ
2-Armand Grau
3-Alex Moreno
5-Elou Vallverdú
7-Roger Raventós
8-Guillem Roigé
9-Guillem Vandellós
10-Joan Prats
11-Genís Vandellós
14-Luis Manuel Galvàn
22-Oriol Domingo
55-Arnau Ollé
XX-Marc Bachs
91-Arcadi Dolcet
91-Albert Domingo

Entrenador: Jordi Juanpere i Roger de la Cruz

SÈNIOR FEMENÍ
4-Irene Tendero
5-Mireia Pintaluba
6-Olga de Febrer
7-Tània Ribeiro
8-Cristina Bessó
9-Tamara Martínez
12-Meritxell Vidal
15-Mireia Barberà
17-Maria Martí
23-Eva Sanchez
24-Natalia Villanueva

Entrenador: Joan Salvadó

SÈNIOR MASCULÍ
Aleix Gual
Edy Casas
Aleix Roca
Enric Moreno
Marc Gebellí
Angel Lopez
Eduard Rodriguez
Joan Calba
Alejandro Cortès
Adrià Segurana
Gilbert Estivill
Victor Blasco

Entrenador: Aleix Piquer
Delegada: Núria Bravo